Apartamenty z jacuzzi Zakopane

Zakopane oferuje szeroką gamę zakwaterowania, jednak apartamenty z jacuzzi zdarzają się niezwykle rzadko. Nasza oferta obejmuje nie tylko apartamenty z jacuzzi zewnętrznym, ale również prywatne sauny w wybranych apartamentach. Jacuzzi zewnętrzne jest dostępne dla wszystkich z oddanych obecnie do użytku 3 apartamentów. Zapewniamy najwyższą jakość jacuzzi zewnętrznego, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Piękne podświetlone jacuzzi ukoi nerwy i rozluźni napięte mięśnie.

Nasze apartamenty z jacuzzi dają poczucie bezpieczeństwa, luksusu i spełnienia. Nie tylko można zyskać spokój i radość z odpoczynku w sercu Tatr, ale również być blisko stoków, pięknych widoków i radosnego centrum Zakopanego. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji i spędzenia czasu w Elkowym Zakątku.

Kontakt

 

Adres:

ul. Tatary 7B
Zakopane 34-500

Apartamenty zakopane

Nowoczesne Apartamenty w Zakopanem zapraszają wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych apartamentów w terminie, który chcą Państwo wybrać na swój pobyt.


Dysponujemy dużą ilością udogodnień, w tym sauna i jacuzzi, a także atrakcyjną lokalizacją, która pozwoli znaleźć Państwu niezbędne kawiarnie, sklepy, a także restauracje. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność, a także miłą obsługę!

Napisz wiadomość

    © Apartamenty zakopane