Oferta tyczy się nowoczesnego i eleganckiego apartamentu, usytuowanego na parterze. Jest to świetna propozycja dla rodzin, ponieważ apartament posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu. Dzięki temu jest to idealna opcja dla dzieci, które mają do dyspozycji teren na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony apartament, który zawiera wszystkie niezbędne sprzęty AGD i RTV. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny jest aneks kuchenny, dlatego także został on w pełni doposażony w niezbędne elementy, takie jak szklanki, kubki, sztućce, talerze i inne sprzęty, które przydadzą się podczas Państwa pobytu w naszym apartamencie.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę w naszym apartamencie są dwie sypialnie. Każda z nich zawiera duży telewizor, dzięki któremu mogą Państwo zarówno rano jak i wieczorami poddać się relaksowi po wyczerpującym dniu w górach. Jest to świetna propozycja dla osób, które za dnia spędzają aktywnie swój dzień na wędrówkach, następnie poszukują spokojnej strefy relaksu we własnym apartamencie.

 

Mówiąc o relaksie, warto wspomnieć także o pokoju kąpielowym, w którym to znajduje się wolno stojąca wanna, kabina prysznicowa i fińska sauna. Dzięki takim elementom, nasi goście mogą poddawać się relaksowi w każdym momencie swojego dnia.

Reasumując, do Państwa dyspozycji oddawany jest przestronny i w pełni wyposażony apartament z wyjściem na ogród a także pokojem kąpielowym, który zapewnia gościom wiele atrakcji, dostępnych tylko na wyłączność.

 

Rezerwacja online

Kontakt

 

Adres:

ul. Tatary 7B
Zakopane 34-500

Apartamenty zakopane

Nowoczesne Apartamenty w Zakopanem zapraszają wszystkich klientów do zapoznania się z aktualną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych apartamentów w terminie, który chcą Państwo wybrać na swój pobyt.


Dysponujemy dużą ilością udogodnień, w tym sauna i jacuzzi, a także atrakcyjną lokalizacją, która pozwoli znaleźć Państwu niezbędne kawiarnie, sklepy, a także restauracje. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie elegancję, funkcjonalność, a także miłą obsługę!

Napisz wiadomość

    © Apartamenty zakopane